Nabídka práce

Přijmeme pro prodejnu potravin 001 Vimperk prodavačku na plný pracovní úvazek do stálého pracovního poměru. Poskytujeme paušál na stravování, příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na důchodové připojištění či další benefity dle Kolektivní smlouvy.  Praxe v oboru vítána.

Nástup možný ihned.

Bližší informace: personální odd. Ing. Kubásková Marie – tel. 388 412 070 či přímo u vedoucí prodejny: Vimperk tel. 388412450, Zdíkov tel. 388426714.

 

Jednota spotřební družstvo ve Vimperku

 

přijme do stálého pracovního poměru IT správce sítě na pracoviště Vimperk. Požadujeme odborné znalosti v oboru IT, případně zkušenosti v podobné pracovní pozici. Nabízíme zajímavé finanční hodnocení, paušál na stravování,  příspěvek na důchodové připojištění či další benefity dle Kolektivní smlouvy. Nástup možný ihned.

Bližší informace: personální odd. Ing. Kubásková Marie – tel. 388 412 070

Jednota spotřební družstvo ve Vimperku

 

přijme pro prodejnu TERNO  Prachatice prodavačku na plný pracovní úvazek do stálého pracovního poměru. Poskytujeme paušál na stravování, příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na důchodové připojištění či další benefity dle Kolektivní smlouvy.  Praxe v oboru vítána. Nástup možný ihned.

Přijmeme též brigádníka.

Bližší informace: personální odd. Ing. Kubásková Marie – tel. 388 412 070 či přímo na prodejně, vedoucí prodejny pí. Mrzenová Martina – tel. 702 260 632