Volná pracovní místa

Aktuální nabídka volných pozic:

Jednota SD Vimperk přijme do stálého pracovního poměru zaměstnance do údržby. Jedná se o zajišťování  drobných oprav na provozovnách SD v rámci okresu Prachatice tj. menší zednické opravy, úklid okolí provozoven, stěhování při modernizaci prodejen, malování, drobné zámečnické práce. Vše vykonáváno ve spolupráci se zkušenějším pracovníkem.

Preferujeme vyučení v oboru zedník, instalatér, tesař, zámečník apod.  podmínka řidičský průkaz sk. B. V případě praktických zkušeností a dovedností lze učinit výjimku ze vzdělání.

Pracovní doba pondělí až pátek. Stálé pracoviště ve Vimperku. Poskytujeme příspěvek na stravu, důchodové připojištění, 20 dní dovolené + 3 dny v následujícím roce, případně další benefity dle KS. Práce není vhodná pro pracovníky se ZPS či invaliditou. Základní měsíční mzda 22 000,- Kč. V průběhu roku jsou poskytovány mimořádné  odměny. Nástup možný ihned.

Zájemci se mohou hlásit na e.mail: personalni@jednotavimperk.cz, tel.388 412 070, či tel. 607 559 399 – vedoucí technického oddělení.

 

Personální oddělení- telefonní kontakt 388 412 070

e-mail:  personalni@jednotavimperk.cz