Naše značky

Již od roku 1999 nabízí prodejny COOP vlastní značky potravin zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu. Naše výrobky vyrábíme v konkurenčně srovnatelné kvalitě, avšak za lepší ceny. Katalog vlastních výrobků COOP naleznete na www.coopclub.cz

Klasik

Klasik

Základní české výrobky za nízkou cenu.

Standard

Standard

Značkové české výrobky s přesně definovanými požadavky na složení, cenu a kvalitu.

FOOD

Varoma
Dle Gusta
Dolcezza
Cvak Cvak
Árie
Královar
Marshall
Nový Den
Kapíto

NON-FOOD

Inspired
Babyland
Clean Clena
Jollie
Fortel
Lavato
Doma
DentActiv

PET-FOOD

Axi pro psi
Axi pro kočky
Premium

Premium

Prémiové výrobky evropské kvality poskytující skutečný zážitek za příznivou cenu.

Dobré Jistoty

Dobré Jistoty

České výrobky s maximální přidanou hodnotou splňující přísná hodnotová kritéria.

Bezpečný – výrobek je bez geneticky upravených vstupů, bez nebezpečných aditiv, umělých barviv a dalších kontroverzních přídatných látek (pro určité věkové nebo zdravotně specifické skupiny).
Poctivý – výrobek obsahuje přírodní a přirozené suroviny, deklarované složky, a to pouze v množství, které odpovídá textové části na obalu výrobku.
Ověřený – výrobek je testován ochutnávkami s větším počtem externích respondentů, je ověřen renomovanými pracovišti, specializovanými médii. Testování je doloženo protokolem.
Český – u výrobku je zaručena výroba v České republice s minimálně 90% podílem české práce a 80% podílem českých vstupních surovin.
Ekologický – výrobek není testován na zvířatech, splňuje podmínky ekologicky obnovitelných zdrojů, obal nezatěžuje životní prostředí.
Společensky odpovědný – výrobek nebyl vyráběn dětmi, je společensky přínosný - určité procento z prodejní ceny je odváděno na nadační či charitativní účely, výrobce je společensky bezúhonný atd.

Naše zdraví

Naše zdraví

Vyhrazená léčiva z oblasti zdravotní péče.

Služby zákazníkům

Bezkontaktní platba kartou

Výběr hotovosti

Prodej vyhrazených léčiv

Více o službách